• BIST 5.124,74
 • Altın 1165.089
 • Dolar 18.8103
 • Euro 20.4993
 • İzmir 10 °C
 • Ankara 4 °C
 • İstanbul 6 °C
 • Balıkesir 6 °C
 • Bursa 6 °C
 • Gaziantep 6 °C
 • Trabzon 10 °C
 • Şanlıurfa 7 °C
 • Van 1 °C
 • Paris 8 °C

İzmir Tabip Odası E-Reçete Sunumu - isgsis.com İSG Yazılımı

İzmir Tabip Odası E-Reçete Sunumu - isgsis.com İSG Yazılımı
isgsis.com tabip odası sunumlarına devam ediyor.

21.12.2017 Perşembe akşamı İzmir Tabip Odasının düzenlediği İSG Yazılımı tanıtım organizasyonunda isgsis.com yeni özelliklerini ve e-reçete sistemini anlattı.

Sistemin kurucularından Murat Bayık şunları aktardı;


www.isgsis.com İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim ve Denetim Sistemi Yazılım Çözümü olarak bizler alışılmışın dışında profesyonel ekibimizle, kaliteli hizmet anlayışımızla, İSGSİS 'i sizlere HİZMET olarak sunuyoruz. SAAS modelimizde;

1- Kullanıcı lisanslama şeklinde bir uygulama ve ücretlendirme yoktur. İşyerinize hesap oluşturuyoruz ve ilgili işyerinde resmi çalışan sayısı kadar istenirse kullanıcı hesabı oluşturabiliyorsunuz. Resmi çalışan sayınız artsa dahi aylık hizmet bedeliniz değişmiyor. (TÜRKİYE'de bir ilk)

2- İşyerine hesap açıyoruz ve işyeri görevlendirdikleri iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimine hesap açıp isgsis.com 'u kullandırıyor. Böylelikle iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimleri yazılıma masraf yapmıyorlar ücretsiz kullanıyorlar. (TÜRKİYE'de bir ilk) BKNZ: 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu MADDE 6- B) Görevlendirdikleri kişi veya hizmet aldığı kurum ve kuruluşların görevlerini yerine getirmeleri amacıyla araç, gereç, mekân ve zaman gibi gerekli bütün ihtiyaçlarını karşılar. 

3- Sisteme eklenen her özellikten ve güncellemelerden ücretsiz faydalanıyorsunuz. (TÜRKİYE'de bir ilk)

4- Sizden gelen talepleri ücretsiz hayata geçiyoruz ve kullanımınıza sunuyoruz. (TÜRKİYE'de bir ilk)

5- Bakanlıkların sizlerden isteyeceği bilgiler için gerekli WEB SERVİS ENTEGRASYONLARINI ücretsiz hayata geçiyor ve kullanımınıza sunuyoruz.(TÜRKİYE'de bir ilk)

6- Ekstra hiç bir donanımsal veya yazılımsal yatırım veya harcama yapmıyorsunuz. SIFIR YATIRIM MALİYETİ. (TÜRKİYE'de bir ilk)

7- Her işletim sisteminden isgsis.com 'u kullanabiliyorsunuz. (TÜRKİYE'de bir ilk)

8- Her cihazdan (internete çıkabilen) isgsis.com 'u kullanabiliyorsunuz. (TÜRKİYE'de bir ilk)

9- Her internet tarayıcısından isgsis.com 'u kullanabiliyorsunuz. (TÜRKİYE'de bir ilk)

10- Tüm e-imza markaları ile isgsis.com 'u kullanabiliyorsunuz. (TÜRKİYE'de bir ilk)

11-İSG süreçlerini yönetebildiğiniz gibi Eğitim, İK, Bakım Onarım, Doküman, Kalite, Çevre, Enerji vb. süreçleri de yönetebiliyorsunuz. (TÜRKİYE'de bir ilk)

12- Uzaktan eğitim özelliği olan tek İSG yazılım sistemi. (TÜRKİYE'de bir ilk)

13- Alt işveren/Taşeron İSG yönetimi yapabiliyorsunuz. (TÜRKİYE'de bir ilk)

14- OSGB olarak denetim hizmeti verdiğiniz işyerlerine yetkililerine de kullanıcı hesabı oluşturarak işletme ile alakalı İSG süreçlerine dahil edebiliyor, sistemi kullandırabiliyor, rapor ve sonuçları gösterebiliyorsunuz ekstra bir masraf yapmadan. (TÜRKİYE'de bir ilk)

15- Konuşma yeteneği olan işletmenizdeki her program ile haberleşebilen veri alışverişi yapabilen İSG yazılımı. (TÜRKİYE'de bir ilk)

16- Sistem içindeki yaptığınız aksiyonları ve işletme ile ilgili tüm İSG süreçlerini ve değerlerini SMS ve E-POSTA ile gönderebilme özelliği. (TÜRKİYE'de bir ilk)

 

Başta oda başkanımız sayın Dr.Selahattin Fehmi AKÇİÇEK'e, sayın Av.Mithat KARA'ya ve işçi sağlığı ve işyeri hekimliği komisyonu başkanı sayın Dr.Hakan Toksöz'e www.isgsis.com olarak teşekkürlerimizi sunarız.

 

Bu haber toplam 7970 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorum amacının dışında ticari reklam veya siyasi propaganda içerikli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÜYE İŞLEMLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 OSGB Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim